danısmanlık2

Türkiye’de proje üretmenin marka değerini ve başarısını deneyimlemiş Suna ÜÇKARIŞOĞLU, 30 yıldır hizmet verdiği medya sektöründe yakından takip ettiği, ülke ekonomisine büyük katkıları bulunan iş adamlarımızın ürünlerini markalaştırarak, dünya pazarına taşımak için harcadıkları paralara rağmen zaman zaman başarılar olsa da, istikrarlı bir yol izleyemeyişlerini yakından takip etmiştir.

Üzülerek söylemek gerekir ki; Türkiye’de birçok kavramın içi boşaltıldığı gibi, PR ve DANIŞMANLIK hizmetlerinin içi de boşalmıştır.

İstanbul Media Group; kurulduğu günden bugüne  verdiği hizmetlerle şirketlerin, kurumların ve bireylerin sadece dış müşteriye yönelik ürün ve hizmetlerini tanıtmakla kalmaz, onların hedef kitlelerine yönelik tüm iletişim kanallarının açık olmasına yönelik çalışmaları planlı olarak yürütür.

Ürettiği özgün projelerle farklılıklar oluşturarak birçok firmayı, kişiyi hedefledikleri noktaların çok ötesine taşır.

İstanbul Media Group Yönetim Kurulu Başkanı Suna ÜÇKARIŞOĞLU, medyadan gelen tecrübesini müşterilerinin medya stratejilerinin geliştirilmesi yönünde kullanmaktadır. Danışmanlık hizmeti verdiği markaların, yazılı ve görsel medyada etkin ve doğru yer almasını sağlayarak, kamuoyunda güçlü bir konuma gelmesine katkıda bulunmaktadır. Televizyon, yazılı basın ve işitsel basında doğru ve etkin bir biçimde yer almak ve PR stratejisi ile pazarlama departmanına destek vermek isteyen şirket ve kurumların öncelikli tercihi olmaktır.

ÇALIŞMA YÖNTEMİMİZ

İstanbul Media Group, işbirliği yapılan kurum veya bireyler ile çalışmalarını sözleşmeli olarak yürütür. İşbirliği süresince danışmanlık hizmeti verdiği şirkete kurumsal iletişim, liderlik iletişimi ve marka iletişimi ile stratejik medya ilişkileri hizmetleri sunar. Danışmanlık hizmeti kapsamında, iletişim stratejisinin oluşturulması, iletişim planının hazırlanması ve uygulaması, gündem takibi, kurum ile yapılacak düzenli haftalık ve aylık değerlendirme toplantıları, etkinlik ve basın süreçlerinin yönetilmesi ve raporlamalar İstanbul Media Group tarafından yönetilecek süreçlerdir.

sinema

Sinema

Hiç bir şeye, hiç bir kurum ve kavrama karşı film yapmıyoruz. İnsandan gelen ve insana dönük bir sinema yapıyoruz yalnızca.

danısmanlık

PR-Danışmanlık

Türkiye’de proje üretmenin marka değerini ve başarısını deneyimlemiş Suna ÜÇKARIŞOĞLU, 30 yıldır hizmet verdiği medya

teknik

Teknik Hizmetler

  • Çekim
  • Animasyon
  • Montaj
tv-projeleri

Tv Projeleri

O yüzleşiyor ( Tv Projesi / Kanal D)
Magazin Mahkemesi ( Tv Projesi / Show Tv)
Pazar Keyfi ( TV Projesi / Show Tv)

devlet-proje

Devlet Projeleri

İstanbul Media Group ile Devlet Kurumları arasında yapılan bilgi paylaşımıyla sağlanacak kaynak tasarrufu, etkinlik, vatandaş ve iş dünyasına

sirket

Şirket Hizmetleri

Türkiye’ye yönelen uluslararası sermayenin kalitesini ve miktarını artırmak, gelişmekte olan ekonomimiz için büyük önem taşımaktadır.