devlet2

 Devlet İlişkilerimiz;

İstanbul Media Group ile Devlet Kurumları arasında yapılan bilgi paylaşımıyla sağlanacak kaynak tasarrufu, etkinlik, vatandaş ve iş dünyasına sunulan hizmet kalitesindeki artışlar sonucunda hem kurum hem de toplumsal düzeyde değer yaratmaktadır.

Bu amaçla; İstanbul Media Group kurum içi ve kurumlar arası bilgi paylaşımının esas alınması ve iş süreçlerinin bu anlayışla yeniden tasarlanması gerektiği ilkesini esas alır.

Dünyaya örnek olacak Türkiye’de etkin bir güven ve sevgi sağlayacak projelerimizin hayata geçirilmesi ile elde edilecek faydaların, sadece kurumsal değil, kamunun bütünü açısından maksimize edilmesi sağlanmaktadır.

Başarılarımızın temelinde sağlıklı bir planlama ve projelendirme vardır.

Riskleri azaltmak için, projelerin iyi tasarlanması, hedef kitlesinin doğru tanımlanması, kullanıcıların ihtiyaç ve taleplerine cevap verecek uygulamaların pilot düzeyde başlatılıp, pilot aşamanın değerlendirilmesi sonrasında ulusal düzeyde yaygınlaştırılması gerekmektedir.

Kamu hizmetlerinde etkinliğin ve verimliligin artırılması, katılımcılığın ve hesap verebilirliğin sağlanarak demokrasinin güçlendirilmesi, hizmet kalitesinin artırılması gibi nedenlerle birçok ülkede kabul gören projelerimiz, aynı zamanda tüm kesimler tarafından takdir toplamaktadır.

 Stratejik Proje Tasarım Atölyemiz;

Her konuda proje tasarlayabilecek kapasiteye sahip, en az üç yabancı dilde hizmet verebilecek teknik donanımı, zengin ekipmanlarımızla günün 24 saati hizmet vermekteyiz…

 Media Gücü;

İstanbul Media Group olarak titizlikle yaptığımız çalışmalarda yazılı ve görsel basın desteğini ücretsiz vermekteyiz.

sinema

Sinema

Hiç bir şeye, hiç bir kurum ve kavrama karşı film yapmıyoruz. İnsandan gelen ve insana dönük bir sinema yapıyoruz yalnızca.

danısmanlık

PR-Danışmanlık

Türkiye’de proje üretmenin marka değerini ve başarısını deneyimlemiş Suna ÜÇKARIŞOĞLU, 30 yıldır hizmet verdiği medya

teknik

Teknik Hizmetler

  • Çekim
  • Animasyon
  • Montaj
tv-projeleri

Tv Projeleri

O yüzleşiyor ( Tv Projesi / Kanal D)
Magazin Mahkemesi ( Tv Projesi / Show Tv)
Pazar Keyfi ( TV Projesi / Show Tv)

devlet-proje

Devlet Projeleri

İstanbul Media Group ile Devlet Kurumları arasında yapılan bilgi paylaşımıyla sağlanacak kaynak tasarrufu, etkinlik, vatandaş ve iş dünyasına

sirket

Şirket Hizmetleri

Türkiye’ye yönelen uluslararası sermayenin kalitesini ve miktarını artırmak, gelişmekte olan ekonomimiz için büyük önem taşımaktadır.